Tag

Wasze opinie! ★★★★★ | Pliss&Roll

Firmę Pliss&Roll polecił mi znajomy i w oparciu o jego rekomendację zdecydowalam się na usługi tej firmy. Dziś wiem, że na jednym zamówieniu to się nie skończyło.Obecnie realizujemy trzecie. A co mnie urzekło? Oprócz atrakcyjnej ceny bardzo profesjonalna i fachowa obsługa na każdym etapie realizacji zamówienia. Bardzo szybko reagują na potrzeby klienta, sprawnie odpowiadajac na wszystkie pytania. Do tego bardzo dobre doradztwo i zaoferowanie najlepszych rozwiązań. Montaż rolet i listew przy zachowaniu wszelkiej precyzji. Dodam, iż posiadam drogie okna drewniane i bardzo zależało mi na maksymalnej ich ochronie. Jest to firma, w której pracuje rzetelna ekipa. W pełni polecam! ( ★★★★★ 5/5 )

justyna wisniewska

Serdecznie polecam firmę Pliss&Roll! Pełen profesjonalizm od samego początku, przemili pracownicy, fachowi, pomocni, świetnie doradzają, podpowiadają co się sprawdzi, a co nie. Na każdym etapie świetna komunikacja, informują o statusie zamówienia itp. Sam montaż rolet i zasłon - rewelacja, szybko, sprawnie, czysto. Oby jak najwiecej takich firm. ( ★★★★★ 5/5 )

Katarzyna S.

Super profesjonalna i przemiła obsługa. Ceny bardzo konkurencyjne. szczerze polecam Firmę do realizacji zamówień. Tomek

Tomasz B.

Szybko, rzetelnie, profesjonalnie, bardzo sprawnie. W 100% godni polecenia. ( ★★★★★ 5/5 )

Krzysztof P.

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Plisy sprawują się jak należy. Polecam! ( ★★★★★ 5/5 )

Jan M.

Polecam współpracę z Pliss&Roll - szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań, profesjonalna i przyjemna obsługa oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Dodatkowo ekspresowy montaż, a plisy prezentują się rewelacyjnie! ( ★★★★★ 5/5 )

Izabela S.

Profesjonalnie, terminowo, informacje o każdym etapie realizacji zamówienia. Plisy dobrej jakości. Bardzo sympatyczna obsluga. Nie najdrożej. ( ★★★★★ 5/5 )

Agnieszka S.

Czuj się u nas dobrze! ;-)

BIURO