Przyjrzyjmy się rozwiązaniom zaciemnień możliwych do zastosowania w biurze. Dzisiejsze biura różnią się od tych z lat ubiegłych swoim stylem. Dzięki pracy wielu architektów, projektantów oraz śmiałych pomysłów inwestora można architektonicznie wręcz przenieść się do wspaniałych, nowoczesnych przestrzeni biurowych.

Stawiane są przed nami również pewne wymagania około-budowlane w tym certyfikowane rozwiązania konstrukcyjne, ale mimo wszystko można nadążyć za panującym stylem i zaproponować rozwiązania, które będą tożsame z całym designem.

Ogromne przestrzenie wymagają od nas sporo zaangażowania. Rozwiązania muszą być wytrzymałe, skuteczne i proste w obsłudze. Przyjrzyjmy się możliwym rozwiązaniom przesłon okiennych do zastosowania w firmie.

 

Sprawdź zatem, co można zastosować:

 

 

Rolety SCREEN.

Ewenementem rolet screen jest zachowanie swobody działania i pracy wewnątrz pomieszczeń, niskiego nagrzewania się oraz w pełni zachowana przestrzeń, którą widzimy za tkaniną.

Przeznaczone są do wielkopowierzchniowych przestrzeni. Tkaniny do rolet Screen są przeznaczone do ekspozycji wewnętrznej pomieszczania jak i również zewnętrznej (maksymalna efektywność blokowania nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń biurowych)

Rolety wolnowiszące.

Ogromna popularność tego typu rozwiązania niesie ze sobą prostotę.

Każdy z pracowników wie, jak takowe rolety obsługiwać – awaryjność dzięki temu jest minimalizowana.

Szeroka gama kolorystyczna, wiele typów konstrukcyjnych i możliwość zastosowania tkanin trudnopalnych i certyfikowanych pozwoli zastosować rolety w małych jak i wielkich kompleksach biurowych.

Czuj się u nas dobrze! ;-)

BIURO