Kliknij w zdjęcie, aby otworzyć galerię!

W tej realizacji:

 Chcesz tak u siebie?

 Skontaktuj się z nami!

Połączenie jasnych rolet rzymskich wraz z zasłonami

Przedstawiona realizacja obejmowała wykonanie na wymiar rolet rzymskich na wytrzymałych, otwartych mechanizmach koralikowych. Dodatkowo, mieszkanie to zostało wyposażone w ciemno-granatowe, specjalnie uszyte zasłony wykonane z tkaniny #Oriana.

Tkanina Oriana, o podwójnej szerokości belki (300 cm) charakteryzuje się naturalnością, ciepłym wyglądem i miękkości w dotyku. Choć jest trudna w prasowaniu, naturalnie występująca “nierównomierność” dodaje niezwykłego charakteru w pomieszczeniu.

Sypialnia to również połączenie rolet rzymskich oraz zasłon. Główną różnicą, względem pokoju dziennego, to kolorystyka zasłon. Dobrana została również tkanina Oriana, natomiast w bardziej stonowanym szarym kolorze.

Zasłony zostały zamocowane na delikatnej szynie sufitowej KS, która posiada duże możliwości obciążeniowe zachowując delikatny przesuw tkaniny na całej płaszczyźnie.

Rolety rzymskie zostały wykonane w systemie poziomy, przeźroczystych szprosów wzmacniających. Na uwagę szczególnie zasługuje szeroka roleta rzymska, która mimo dużych gabarytów, pracuje wyśmienicie. W mieszkaniu została zastosowana lekka tkanina na rolety rzymskie, natomiast o podwyższonej gramaturze – ten zabieg ma na celu zwiększenie intymności w apartamencie.