Delikatne i wytrzymałe szyny sufitowe.

Przedstawiamy rozwiązanie szynowe do zawieszania firan oraz zasłon w systemie KS oraz DS.

System KS jest rozwiązaniem idealnym do montażu w specjalnie przygotowanej wnęce sufitowej stworzonej głownie poprzez system tak zwanego podwieszanego sufitu.

Szyna KS

 

Szyny KS do podstawowy model szyn sufitowych. Zakładanie firan i zasłon może odbywać się na dwa sposoby – wciskanie w szynę agrafek lub suwaków na całej długości lub też poprzez specjalny otwór, który na miejscu montażu wykonujemy.

Stosowana w systemach podwieszanego sufitu oraz w miejscach, gdzie zostały wykonane specjalne maskownice.

Kolorystyka szyn KS jest bogata – mamy do wyboru biały, szary, złoty, brąz oraz czarny

Szyna DS

System DS natomiast służy głownie jako szyna o zacięciu minimalistycznym, charakteryzuje się opływowym kształtem idealnie nadającym się na frontową, głównie widocznym suficie lu ścianie.

Szyny te są podatne na gięcia, można tworzyć zaawansowane ścieżki z zakrętami aby bezkolizyjnie wypełnić każdą przestrzeń.

Znajdują swoje miejsce głównie na płaskich sufitach, bez wcześniej przygotowanych maskownic – niski profil,delikatny kształt pozwalają wtopić się w sufit niezauważenie.

Gięcie szyn – Twoja indywidualność

 

Potrafimy indywidualnie zaadoptować Twoją przestrzeń indywidualnie. Gięcie szyn pod określony kształt nadaje niezwykłych możliwości. Bezkolizyjne przesuwanie zasłon bądź firan po szynie daje nam możliwość stworzenia miejsc magazynowania tkanin – nie tam, gdzie kończy się karnisz.

Możemy wygiąć dla Ciebie kąt prosty, stworzyć szynę giętą na wykusz okienny czy zawinąć szynę do ściany, aby zamaskować dystans szyny od ściany – co sobie życzysz.

Indywidualne gięcia szyn KS oraz DS wykonujemy na miejscu montażu lub wcześniej przygotowując szyny na naszej produkcji.

Czekamy zatem na Twój indywidualny projekt szyn!

Pamiętaj również o możliwości założenia na szyny firan oraz zasłon!

Czuj się u nas dobrze! ;-)

BIURO